Main menu

Kursy i korepetycje

korepetycje niemiecki wrocław tłumaczenia niemiecki wrocław

Potrafię nauczyć Cię płynnie mówić po niemiecku.

Proponuję Ci perfekcyjnie przygotowane, atrakcyjne, fachowo prowadzone, odpowiadające w 100% Twoim potrzebom zajęcia językowe we Wrocławiu lub przez Skype o gwarantowanej skuteczności.

Współpraca rozpoczyna się zawsze od przeprowadzenia bezpłatnego audytu językowego, sprawdzającego poziom znajomości języka. Następnie w oparciu o jego wyniki oraz Twoje cele przygotowuję dla Ciebie pierwsze zajęcia. Po nich rozmawiamy o samej lekcji i o planie współpracy.

DLA KOGO KURSY?

Uczę niemieckiego z gwarantowaną, wielokrotnie potwierdzoną efektywnością:

 • wszystkich, którzy chcą się szybko i skutecznie nauczyć komunikować w języku niemieckim,
 • osoby przygotowujące się do egzaminów językowych, na wszystkich poziomach A1, A2, B1, B2, C1, C2,
 • prawników, informatyków, managerów, lekarzy oraz przedstawicieli dowolnych profesji,
 • osoby prowadzące działalność gospodarczą,
 • osoby wyjeżdżające do pracy w Niemczech i innych krajach niemieckojęzycznych – będziesz się komunikować po niemiecku już po miesiącu nauki!
 • studentów i uczniów,
 • seniorów,
 • osoby niepełnosprawne,
 • pracowników w firmach.

METODA

Prowadzone przeze mnie kursy, niezależnie od tego, czy uczysz się przez Skype czy stacjonarnie we Wrocławiu, są bardzo angażujące i wymagają sporo pracy własnej poza zajęciami. Wynika to z faktu, że materiały do każdych zajęć otrzymujesz kilka dni przed zajęciami i na ich podstawie przygotowujesz się do lekcji. Są to dostosowane do Twojego poziomu i oczekiwań pliki mp3 zawierające dialogi, ich transkrypcje w pdf, listy słownictwa oraz zadania utrwalające struktury leksykalne i gramatyczne.

Same zajęcia skupiają się na improwizowaniu podobnych scenek, omawianiu sytuacji, z jakimi zapoznałaś lub zapoznałeś się, pracując na materiałach w domu. Dzięki takiemu podejściu każda minuta zajęć jest wykorzystana na rozmowę, która jest przemyślana i realizuje ustalone przez nas cele. Nowatorski i bardzo atrakcyjny sposób przygotowania materiałów i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu zajęć przekładają się na bardzo szybkie postępy moich uczniów.

W czasie spotkań przez Skype tworzę dla Ciebie plik, w którym zapisany jest nasz dialog. Podczas gdy rozmawiamy, zapisuję naszą rozmowę, na bieżąco poprawiam Twoje wypowiedzi, a tuż po zajęciach otrzymujesz ją w wersji graficznej. Jest to możliwe, ponieważ potrafię pisać na komputerze w tempie mówienia w obu językach. Dzięki temu nasza konwersacja nie staje się ulotna. Wytworzony w czasie jej trwania „produkt” – Twoje zweryfikowane wypowiedzi – oraz moje wskazówki pozostają. Możesz je potem przeanalizować, możesz uczyć się na własnych błędach, możesz szybciej robić postępy. Dzięki temu nowatorskiemu podejściu zawsze możesz wrócić do każdej lekcji!

Dodatkowo, po lekcji na podstawie stworzonego w czasie jej trwania pliku z zapisem naszej rozmowy tworzę specjalnie dla Ciebie plik mp3, abyś mogła / mógł odsłuchać sobie naszą konwersację do woli i w ten sposób skutecznie utrwalić słownictwo i struktury, które omawialiśmy na lekcji.

Tak więc treść każdej lekcji otrzymujesz w dwóch formatach: mp3 i word, lekcje są na zawsze dla Ciebie, możesz do nich zawsze wrócić, odsłuchać je lub je sobie przeczytać. Tak niekonwencjonalne materiały sprawiają, że robisz szybkie postępy, uczysz się wypowiadać poprawnie, w naturalny sposób.

Co ważne, posługuję się językiem niemieckim płynnie i swobodnie, potrafię prowadzić ciekawą i nastawioną na używanie konkretnego słownictwa i struktur rozmowę, która w żaden sposób nie przypomina typowo szkolnego bełkotu i uczenia się zupełnie niepotrzebnego na co dzień słownictwa.

Dzięki temu, że zapisuję także swoje wypowiedzi, które możesz później usłyszeć w nagraniu mp3, szybko poszerzasz zasób słownictwa i uczysz się „żywych”, spontanicznych reakcji, typowych zwrotów w określonej sytuacji.

Oprócz materiałów stanowiących integralną część zajęć uczestnikom kursów udostępniam wiele dodatkowych materiałów. Mam stały dostęp do wszystkich gazet i czasopism ukazujących się w krajach niemieckojęzycznych, przesyłam swoim uczniom artykuły do pracy własnej w domu lub do przygotowania się na ich podstawie do zajęć.

MIEJSCE

Większość kursów zarówno indywidualnych jak i w mini grupach prowadzę obecnie przez komunikator Skype. Nie jesteś związany miejscem, nie ma znaczenia, czy jesteś we Wrocławiu, w Frankfurcie czy w Australii (tak, współpracuję także z Polakami mieszkającymi w Stanach Zjednoczonych i Australii!). Skype nie zna granic. Jeśli mieszkasz we Wrocławiu i chciał(a)byś się uczyć w mini grupce, możemy odbywać też zajęcia stacjonarne we Wrocławiu. Nieważne, czy uczysz się stacjonarnie we Wrocławiu czy przez Skype – jest to ten sam kurs, materiały zawsze otrzymujesz przed zajęciami. Formuła jest taka sama. Po prostu skuteczna.

TERMINY

Zajęcia językowe prowadzę we wtorki i czwartki od godziny 8.00 do 20.30, w środy od godziny 8.00 do 15.45 oraz w piątki od godziny 8.00 do 11.00. Najczęściej pracuję w trybie dwie lekcje 45-minutowe w tygodniu, ale ostatecznie jest to zawsze decyzja ucznia. Możliwe jest oczywiście szybsze i wolniejsze tempo nauki.

PŁATNOŚĆ

Koszt dostosowanego do Twoich możliwości i oczekiwań kursu zależy od:

 • poziomu zajęć. Przygotowuję dla Ciebie autorski kurs. Wiedza na poziomie A1, czyli wiedza na poziomie gimnazjalnym, i wiedza na poziomie C1 i C2, czyli wiedza na poziomie studiów podyplomowych ma zupełnie inną wartość. Opisy poziomów znajdują się w zakładce Warto wiedzieć.
 • sposobu rozliczania się – za każde zajęcia osobno / w pakiecie. Możesz rozliczać się za jedne zajęcia z góry, za kilka zajęć a także w pakietach miesięcznych lub dwumiesięcznych.
 • liczba uczestników nie wpływa na cenę. Koszt zajęć rozkłada się na liczbę osób. Uwaga: nie organizuję grup, prowadzę te, które same się zorganizowały, a ich uczestnicy prezentują zbliżony poziom języka i cel spotkań. Wynika to z faktu, iż jedną z fundamentalnych zasad mojej działalności jest pełna elastyczność terminów. Np. w czasie choroby, urlopu etc. zajęcia Ci nie przepadają, odrabiamy je w innym dogodnym dla Ciebie terminie. Jeśli uczestnicy kursu się dobrze nie znają, ciężko jest ustalić odpowiadający wszystkim termin. Zajęcia w mini grupach możliwe są także przez Skype – tworzymy telekonferencję. Nie jesteś w żaden sposób związany miejscem!

Mogę Ci zagwarantować, że lepiej wyjdziesz na zajęciach ze mną niż kursach w jakiejkolwiek szkole językowej czy typowych polskich korepetycjach. Dlaczego? Oferta ma charakter kompleksowy, przed każdą lekcją otrzymujesz bardzo wysokiej jakości materiały, które umożliwiają Ci przygotowanie się do zajęć. Dzięki temu każda minuta zajęć to rozmowa w języku niemieckim. Nie używam na zajęciach języka polskiego nawet na najniższym poziomie. Po lekcji na Skype otrzymujesz pliki mp3 i word z naszą rozmową, analizą błędów i wskazówkami. To wszystko sprawia, że robisz postępy kilka razy szybciej niż na standardowym kursie. Oszczędzasz czas i pieniądze. Aby zrealizować poziom np. A1 w szkole językowej, potrzebujesz zwykle około 120 lekcji, u mnie możesz to zrobić w około 50. To ogromna różnica.

Na dane zagadnienie poświęcamy tyle czasu, ile potrzebujesz, może to być 5 minut, może być to 105 minut. W szkole językowej musisz „przesiedzieć” dany temat przez 90 minut niezależnie od tego, czy potrzebujesz mniej czy więcej.

Na moich kursach liczysz się Ty!

Za każdy przelew otrzymujesz rachunek. Jestem uczciwy i nie prowadzę zajęć na czarno. Dzięki temu też wzbudzam zaufanie wymagających Klientów. Prowadzę działalność gospodarczą przez cały rok, nie zostawię Cię na lodzie w trakcie kursu. Szanuję drugiego człowieka.

Rozważasz udział w zajęciach?
Im krócej będziesz się zastanawiał, tym szybciej zaczniesz mówić po niemiecku!

Morgen, morgen, nur nicht heute, sagen alle faulen Leute! Nie zwklekaj więc, zadzwoń już teraz!

Korepetycje, kursy dla firm, tłumaczenia – niemiecki, Wrocław, Skype, tel.: +48 505 862 193